Zbiórka ubrań w Przedszkolu w Bukowsku !


2024-04-23

Zespół Szkół w Bukowsku - Przedszkole w Bukowsku organizuje zbiórkę ubrań, przyłącz się do akcji i już teraz oddaj nieużywaną garderobę !!! :)

Przedszkole Samorządowe w Bukowsku po raz kolejny bierze udział w Eco Konkursie w którym można wygrać bardzo atrakcyjne nagrody a takze wspomóc Fundacje Szczęśliwe Dzieciństwo!

W poprzednim roku, na 199 placówek, które wzięło w nim udział Przedszkole Samorządowe w Bukowsku zajęło 14 miejsce, a zebrano 622kg!

Konkurs polega na zebraniu używanej odzieży w idealnym stanie przeznaczonej do recyklingu o jak największej wadze w okresie trwania konkursu.

Bardzo ważne jest aby stosować się do ścisłych wytycznych:

⬇️ ***wszystkie elementy garderoby damskiej, męskiej, dziecięcej, nowe i używane, ale nie noszące śladów zużycia czyli: bez dziur, bez zmechaceń, bez plam, czyste, kompletne, niezniszczone; buty połączone w pary, czyste, kompletne, niezniszczone, nieposiadające znacznych śladów zużycia; torebki kompletne, bez zewnętrznych zniszczeń i braków, pościele, firanki, koce, zasłony, kołdry.

Tekstylia można przynosić w workach będą pakowane w kartony po 10kg. ( duze kartony mile widziane)

Zbiórka trwa do 13 maja.

Ubrania przynosimy do przedszkola.

Dodatkowo można wspomóc Fundację oraz Przedszkole wpłacając nawet symboliczną złotówkę na poniższa zbiórkę:

1 zł to 1 kg dla Przedszkola: https://www.darowizna.fsd.lublin.pl/ecokonkurs/wesprzyj/samorzadowe-przedszkole-w-bukowsku/

(Konkurs wspiera Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo, która od blisko 30 lat prowadzi działania na rzecz wychowania oraz edukacji dzieci i młodzieży.)