Zagwarantowane atrakcje podczas Biegu Tropem Wilczym w Bukowsku


2024-02-27

Bardzo wazna i9nformacja dla osób zarejestrowanych na Bieg Tropem Wilczym !!! 

W związku z zakończeniem rejestracji on-line  29 lutego godz. 24:00, prosimy nie zwlekać z opłaceniem swoich rejestracji.
Ze względu dotychczasowe doświadczenie i duże zainteresowanie biegiem w dniu zawodów, informujemy, że rejestracje niepłacone do tego dnia zostają anulowane.
Zwolnione pakiety przekazane zostaną do Biura Zawodów i udostępnione wszystkim chętnym w godz. 9:00-12:00 ‼️ ‼️
Bądźcie z nami 3 marca 2024 w Bukowsku.
Powodów, aby pobiec jest wiele:

  • odkryj pasję do biegania  
  • dostarcz sobie przyjemności i dużej dawki dopaminy
  • odkryj z nami uroki Pogórza Bukowskiego
  • skosztuj regionalnej kuchni
  • baw się, ucz i doświadczaj

W centrum Bukowska w ogromnym namiocie, gdzie mieścić się będzie w tym roku Biuro Zawodów i strefa odpoczynku, przygotowane będą dodatkowe atrakcje, które ucieszą zarówno dzieci jak i dorosłych. Miłośnicy historii i militariów będą mogli zapoznać się z eksponami muzealnymi na wystawie przygotowanej przez Muzeum Militariów i Techniki w Woli Sękowej, przy współpracy z Podkarpackim Stowarzyszeniem Poszukiwaczy "Ocalić od Zapomnienia". Krzysztof Mindur właściciel Muzeum oraz członkowie Stowarzyszenia podzielą się z nami pasjonującymi historiami prezentowanych eksponatów  oraz  ciekawostkami  lokalnej historii.

Natomiast na stoisku 35 Batalionu Lekkiej Piechoty z Sanoku będzie można zapoznać się ze współczesnym wyposażeniem wojskowym oraz spróbować swoich sił na strzelnicy z karabinków ASG, która będzie niemałą gratką dla uczestników wydarzenia.

Pasje przyrodnicze rozbudzą przyrodnicy na stoisku z Nadleśnictwa Lesko oraz edukatorzy ekologiczni z Fundacji Ekologicznej Arka. Dzieci i młodzież będą mogły natomiast rozwijać swoje zdolności manualne w remizie OSP w Bukowsku,  na zajęciach prowadzonych przez Centrum Usług Społecznych w Bukowsku. Nie zabraknie również warsztatów z pierwszej pomocy, które poprowadzi dla uczestników wydarzenia przedstawiciel uratujżycie.pl.

Po biegu zapraszamy na ciepły posiłek, który jak zawsze przygotowują panie z KGW Bukowianki. Nie zabraknie także łakoci i przekąsek dla dzieci.

Nad bezpieczeństwem i zdrowiem zawodników czuwać będą Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe  SPZOZ w Sanoku oraz druhowie z gminnych Ochotniczych Straży Pożarnych.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w biegu i/lub skorzystania z dodatkowych atrakcji.