Spotkanie autorskie z Beatą Skrzypczak w Ośrodku Rekolekcyjnym w Zboiskach


2023-11-02

Przed nami ostatnie już spotkanie z serii ”Blogowa Książka 2023" , tym razem z Beatą Skrzypczak właścicielką bloga  "Opowiemci" oraz debiutującą autorką książek. 
„Opowiemci” jest miejscem, gdzie literatura staje się źródłem inspiracji i wymiany myśli dla czytelników. Tu w corocznym rankingu docenia i wyróżnia twórców promujących czytelnictwo. Organizatorka spotkań dla miłośników literatury w ramach festiwalu Książkonalia w Katowicach. Organizacja See Bloggers oraz Influtool ogłosiły ranking najbardziej wpływowych osób w polskim internecie w 2021 roku, marka “Opowiemci” znalazła się w rankingu w kategorii Blogerzy.
Wspólnie będziemy świętować jej debiut literacki. Premiera powieści "El Roi" miała miejsce 26 października br.  Autorka opowie nam o swojej nowej książce i inspiracjach, dzięki którym powstała. Będzie można również nabyć książkę z autografem.

Zapraszamy do zanurzenia się w opowieść pełną pasji, tajemnic i niezapomnianych postaci. Wspólnie z Esterą, Jakubem i Adelą odkryjmy, jak przeszłość może kształtować przyszłość i jak każda historia – niezależnie od czasów i okoliczności – ma moc dotykania serc.

Na spotkanie z Beatą Skrzypczak zapraszamy 17 listopada (piątek) o godzinie 17:00  w  Ośrodku Rekolekcyjnym Caritas w Zboiskach. 
W czasie spotkania nie zabraknie, prawdziwej historii, książek oraz dobrej kawy i przekąsek.
Jednocześnie informujemy, że w trakcie spotkania odbędzie się także uroczyste wręczenie nagród uczestnikom konkursu: "Na tropie Gminy Bukowsko" oraz prezentacja przewodnika "Kapliczki i Krzyże w gminie Bukowsko" wydanego właśnie przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Bukowskiej  w ramach projektu "Kapliczki gminy Bukowsko w nowym wydaniu".
Projekt dofinansowany ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego Kultura Dostępna.
Patronat medialny Beata Skrzypczak Opowiemci