Blogową Książkę 2023 zakończyło spotkanie z Beatą Skrzypczak-blogerką i autorką


2023-11-20

17 listopada 2023 w Ośrodku Rekolekcyjnym Caritas w Zboiskach miało miejsce wyjątkowe spotkanie, na którym wręczono nagrody młodzieży biorącej udział w konkursie "Na tropie gminy Bukowsko", oraz odbyła się promocja dwóch wydawnictw - przewodnika "Kapliczki i kżyże w gminie Bukowsko" i debiutanckiej powieści Beaty Skrzypczak "El Roi". 
Podczas rozmowy z Beatą Skrzypczak autorką bloga OpowiemCi usłyszeliśmy wzruszającą opowieść autorki o powrotach do przeszłości, historii rodzinnej, fascynacji sztuką i o marzeniach,  które dały początek jej pisarskiej twórczości. Dzięki książce możemy zanurzyć się w opowieść pełną pasji, tajemnic i niezapomnianych postaci.  Wspólnie z Esterą, Jakubem i Adelą odkryjemy, jak przeszłość może kształtować przyszłość i jak każda historia – niezależnie od czasów i okoliczności – ma moc dotykania serc.
"To opowieść o radości i smutku, o afirmacji życia i wszystkiego, co ono ze sobą niesie. I dobrego i złego"  Radek Rak

Zachęcamy również do śledzenia bloga pisarki OpowiemCi, gdzie znajdziemy ciekawe propozycje literackie.

Projekt  Blogowa Książka 2023 realizowany przez Towarzytwo Przyjaciół Ziemi Bukowskiej we współpracy  Gminą Bukowsko dofinansowany został ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego Kultura Dostępna.