Spotkanie autorskie z Mają Frykowską w Domu Strażaka w Nadolanach


2023-09-29

Zapraszamy na trzecie już spotkanie z cyklu Blogowa Książka 2023 organizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Bukowskiej w Bukowsku. Tym razem gościć będziemy w naszej gminie Maję Agnieszkę Frykowską autorkę książki "Pokonaj siebie".

Pokonaj Siebie - to nie tylko autobiografia Mai Frykowskiej. To także dramatyczne losy najbliższych autorki. Jej dziadek - Wojciech Frykowski był wieloletnim przyjacielem Romana Polańskiego. Frykowski został zamordowany wraz z narzeczoną reżysera przez członków sekty Charlesa Mansona w posiadłości Polańskiego w Los Angeles. Ta tragedia jest jednym z wątków powstającego właśnie filmu Tarantino „Оnce Upon a Time in Hollywood”.
"W książce opisuję moją historię bez koloryzowania: upadki i wzloty - bez owijania w bawełnę, jednak z pozytywnym zakończeniem. Lekcja życia którą dostałam  może być przestrogą dla innych i zachętą do budowania prawdziwej relacji z Bogiem - naszym przyjacielem, ojcem i lekarzem. Przede wszystkim jednak chcę pokazać, że warto śmiało sięgać po swoje marzenia" – podsumowuje Maja Frykowska, autorka książki.

Na to spotkanie zapraszamy  29 września 2023 r. do Domu Strażaka w Nadolanach na godz. 17:00.

W czasie spotkania nie zabraknie, prawdziwej historii, książek  oraz dobrej kawy i przekąsek.

Będzie można nabyć książkę, w której autorka chętnie napisze coś od serca ????.