Warsztaty dla kobiet „Kobieca- Wyjątkowa- Pozytywna”- zadbaj o Siebie!!!


2023-09-07

Kobiety często ograniczają swoje życie do pracy zawodowej, zajmowania się domem i wychowania dzieci. Natomiast zapominają, że także ich osoba wymaga dowartościowania i podniesienia samooceny, zrobienia czegoś tylko dla siebie, aby w przyszłości być lepszą matką, żoną czy pracownikiem.

W tym celu został stworzony program „Kobieca- wyjątkowa- pozytywna”. W ramach tego programu zostaną przeprowadzone zajęcia(8-10 spotkań) z kobietami (grupa 12 osobowa), w Domu Ludowym w Woli Piotrowej, które chciałby zrewitalizować obraz samych siebie, nauczyć się odpoczywać i relaksować, porozmawiać. Zajęcia mają na celu oderwanie kobiet od ich stereotypowej roli i podniesieniu ich wiary w siebie, kompetencji i wpływu na własne życie.

Zajęcia będą realizowane w ramach projektu „ Rodzinne kluby w Bukowsku” zgłoszonego w konkursie "Po Pierwsze Rodzina" realizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Bukowskiej w Bukowsku we współpracy z Gminą Bukowsko oraz Centrum Usług Społecznych w Bukowsku. 


Serdecznie zapraszamy do zapisów: Centrum Usług Społecznych w Bukowsku, pok.10 (parter), Katarzyna Masłowiec, tel. 134674015 wew. 31.