Konkurs "Na tropie Gminy Bukowsko" tylko do 20 września 2023. Do wygrania cenne nagrody !!!


2023-09-14


Zapraszamy młodzież z terenu Gminy Bukowsko do udziału w grze smart  i wakacyjnej akcji konkursowej "Na tropie Gminy Bukowsko", która pozwoli młodzieży poznać naszą gminę lepiej i zainspirować rodziców, rodzeństwo i przyjaciół do wspólnych wypraw. Zapraszamy serdecznie młodzież, która nie ukończyła 20 lat, do zorganizowania wyprawy rowerowej lub pieszej po swoich najbliższych okolicach lub szczególnie ulubionych miejscach w naszej gminie. 
Efektem tych wypraw niech będzie relacja zawierająca nagrany track trasy na dowolnie wybranej aplikacji ( np. Google Maps, mapy.cz, traseo.pl ), krótki (max 2 minut) filmik przy użyciu np. telefonu komórkowego oraz zdjęcia i krótka charakterystyka ciekawych miejsc i obiektów obecnych na wyznaczonej trasie.
Autorzy najlepszych prac zostaną nagrodzeni kamerami typu GO PRO, a ich prace zostaną zamieszczone na stronie internetowej Gminy Bukowsko oraz TPZB, tak aby każdy odbiorca, produktu wypracowanego przez  młodzież, mógł mieć bezpłatny do nich dostęp. Wyniki konkursu poznany na uroczystej gali końcem września 2023 r.
Praca konkursowa ma być samodzielna, ale wyprawa, jak najbardziej wspólna. Organizatorom zależy najbardziej na interesujących opisach, inspirujących fotografiach oraz ciekawym trailerze.  

Wierzymy, że wyprawy opracowanymi samodzielnie trasami sprawią młodzieży ogromną radość i pozwolą poznać lepiej swoje miejsce zamieszkania i mocniej się z nim utożsamić. 
Choć wakacje już za nami, to pogoda jest nadal wymarzona na eksplorowanie nowych terenów, lub odkrywanie na nowo, tych już znanych.
Odkrywajcie, eksplorujcie i dobrze się przy tym bawcie.


Konkurs realizowany jest w ramach projektu pt. "Rampa dialogu obywatelskiego II" finansowanego z Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich #NOWEFIO na lata 2021-2030 

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy