Zapraszamy na rodzinne warsztaty arteterapii do Uniwersytetu Ludowego Rzemiosła Artystycznego


2023-07-18

Okres wakacyjny sprzyja rodzinnemu spędzeniu czasu wolnego. W ramach projektu „Rodzinne kluby w Bukowsku” zgłoszonego w konkursie "Po Pierwsze Rodzina"  realizowanego  przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Bukowskiej we współpracy z Centrum Usług Społecznych w Bukowsku oraz Gminę Bukowsko, przygotowaliśmy dla mieszkańców Gminy Bukowsko możliwość skorzystania z jednodniowych zajęć arteterapii w Uniwersytecie Ludowym Rzemiosła Artystycznego w Woli Sękowej.
Zapraszamy rodziców z dziećmi do zapisywania się na warsztaty (łącznie 8 godzin), które swoim zakresem obejmą np. metody wyrobu papieru czerpanego, robienia filcu, pieczenia chleba. Arteterapia daje między innymi możliwość symbolicznego wyrazu trudnych przeżyć, doświadczania emocji                          w bezpiecznych warunkach, w formie mówienia "nie wprost", wyzwala spontaniczność i swobodę ekspresji, uczy technik skutecznej komunikacji. Pozwala na zaspokajanie takich potrzeb jak: akceptacja, bezpieczeństwo, bycie rozumianym i docenianym. Uwalnia twórczą energię drzemiącą w każdym z nas, otwiera nas na świat doświadczeń i potrzeb zarówno własnych, jak i innych ludzi, pogłębia więzi rodzinne i podnosi jakości kontaktów rodzic - dziecko.
Warsztaty odbędą się:  

  •  I grupa ( 20 osób)- 29.07.2023 r.
  • II grupa (20 osób)- 30.07.2023 r.

Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia prosimy o przesłanie na maila kmaslowiec@bukowsko.pl. Szczegóły pod tel. 134674015 wew.31  lub w pokoju nr 10.

Zapraszamy mieszkańców Gminy Bukowsko do skorzystania z oferty twórczego spędzenia czasu z rodziną. 

Formularz zgłoszeniowy